Oferty pracy

Nasze biuro znajduje się w Lublinie na. ul. Frezerów 3

Grafik komputerowy

INFORMACJE:
Min. wykształcenie:  średnie ogólnokształcące lub wyższe
Min doświadczenie:  1 rok
Wynagrodzenie: do negocjacji w zależności od doświadczenia
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Opis stanowiska pracy:

  • przygotowywanie i opracowywanie różnego rodzaju projektów graficznych
  • tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron www,
  • projektowanie interfejsów użytkownika aplikacji www i mobilnych,
  • przygotowywanie oraz dbałość o graficzną spójność wizerunku firmy

Wymagania:

  • praktyczna znajomość programów graficznych,
  • umiejętność przygotowywania grafiki na potrzeby firmy,
  • praktyczna znajomość pakietu Adobe,
  • kreatywne podejście do realizowanych projektów będzie dodatkowym atutem

CV oraz portfolio prosimy wysyłać na adres biuro[malpka]ozoncreative.pl lub praca[malpka]ozoncreative.pl. Prosimy też o kontakt telefoniczny pod numerem 607 669 219 z Mariuszem Wiadernym.

oferta pracy