Aplikacje na facebook

Oferta Facebook.com (social media)

W ramach serwisu społecznościowego Facebook.com oferujemy kilka pakietów promocji marki bądz produktu pozwalających stworzyć długoterminowe relacje z klientem (Fanpage + CPC):

1. Pakiet START 
Stworzenie Fanpage dla marki z wprowadzeniem informacji o firmie / produkcie.

2. Pakiet SILVER
Stworzenie Fanpage + regularna administracja stroną (7 postów tygodniowo opracowanych na podstawie ustalonych materiałów).

3. Pakiet SILVERAdvert
Stworzenie Fanpage + regularna administracja stroną + reklama kontekstowa na FB

4. Pakiet GOLD
Stworzenie Fanpage + story board przygotowany na całą kampanię, min 10 postów tygodniowo, 3 moderatorów, niestandardowe zakładki, promocja w wewnętrznych kanałach.

5. Pakiet GOLDAdvert
Stworzenie Fanpage + story board przygotowany na całą kampanię, min 10 postów tygodniowo, 3 moderatorów, niestandardowe zakładki + reklama kontekstowa na FB.

Przykładowy Fanpage:

aplikacje na facebook

Każda kampania promocyjna może zostać rozbudowana o aplikacje na Facebook typu:

Quizy, Konkursy, Gry pozwalające na przyciągnięcie uwagi użytkowników i zachęcające do interakcji z marką na Fanpage.

Przykład Aplikacji gromadzącej fanów dzięki rozdawaniu wśród użytkowników gadżetów promocyjnych:

aplikacje na facebook

Im większa liczba fanów strony, tym fanpage popularniejszy, a promowane informacje docierają do szerokiej grupy odbiorców.

Każda aplikacja może być poprzedzona specjalnych formularzem potwierdzającym wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych na FB (zgodnie z regulaminem Facebook). Aplikacje mogą być również wyposażone w dodatkowe formularze do gromadzenia danych o użytkownikach.

sample

Facebook Connect

Facebook Connect  pozwala na scalenie informacji znajdujących się na naszej stronie WWW z serwisem społecznościowym Facebook.

facebook connectW wersji rozszerzonej Facebook Connect daje możliwość ?połączenia? (?wykorzystania?) konta na Facebooku na innych portalach, tj. użytkownik może komentować, oceniać, dodawać artykuły bez potrzeby logowania na specjalne konto na danej stronie lecz może zalogować się raz na Facebooku, a następnie strona, na której jest zaimplementowany Facebook Connect wykryje, że użytkownik jest już zalogowany (wcześniej użytkownik musi połączyć konto z Facebooka z aplikacją danej strony ? co odbywa się pół automatycznie) i od tej pory użytkownik może publikować treści na ?naszej? stronie za pomocą konta na Facebooku.

Przykładowe opcje do wdrożenia:

Like Button ? opcja przycisku ?Lubię to?, np. osoba odwiedzająca dany dział na stronie firmy ma możliwość poinformowania znajomych na Facebook?u.

Like Box (?Fanbox?) ? wyświetla losowych fanów Fanpage?a danej marki.

find us on facebook

Wysyłanie wpisów ze strony lub komentarzy na Facebook.

facebook comments