Hologramy 3D

Nowoczesne technologie marketingowe

Jako jedni z nielicznych, wprowadzamy na polski rynek technologie hologramów 3D, umożliwiających wyświetlanie obrazów w przestrzeni. Wyróżnij swoją firmę i wyprzedź konkurencję, używając najnowszych rozwiązań technologicznych w marketingu.

Produkt jest szczególnie polecany na różnego rodzaju targi, konferencje i prezentacje multimedialne, sprawdzi się również na stałych ekspozycjach.

Piramida Hologramowa 3D to innowacyjne rozwiązanie technologiczne, pozwalające w silny sposób wyodrębnić prezentowany produkt, usługę czy markę w oczach klientów.

Rozwiązanie to pozwala na wyświetlanie trójwymiarowych obiektów i animacji, sprawiając wrażenie przestrzenności i złudzenia. Innowacja jest złudzeniem optycznym, wyglądającym jak realny i rzeczywisty obraz.

hologramy 3d

Przeprowadzone badania przez zagranicznych producentów hologramów wykazały, że tego typu urządzenia efektywnie przyciągają uwagę klientów, zwiększając zainteresowanie i sprzedaż.

Piramidy oferowane są w kilku wariantach rozmiarowych – od mniejszych kompaktowych, po bardziej okazałe, w magnetyczny sposób prezentujące przedstawione obrazy.